Staj ve Çıraklık Sigortası Federasyonu Başkanı Murat Bal ve beraberindeki il dernek başkanlarından oluşan heyet Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ'ı parti genel merkezinde ziyaret ettiler.

Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Federasyonu heyetinin ziyaretinde Genel Başkan Ümit Özdağ'ın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başdanışmanı Mehmet Akif Cenkci'de bulundu.

MEHMET AKİF CENKCİ SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU! MEHMET AKİF CENKCİ SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU!

Federasyon Başkanı Murat Bal ve beraberindeki heyet Ümit Özdağ'dan destek talebinde bulundu. Ümit Özdağ ise mağduriyetin konusunu bildiklerini, parti programında konunun yer aldığını, geçmişte staj ve çıraklık sigortası mağduriyetine ilişkin sosyal medya hesaplarından desteklerde bulundukarını ayrıca destekerinin devam edeceğini belirtti. Görüşme yaklaşık bir buçuk saat gerçekleşti. 

Başdanışman Mehmet Akif Cenkci ise Zafer Partisi olarak sürecin takipçisi olduklarını, federasyonun farklı illerde düzenlemiş oldukları miting ve basın açıklamalarına katıldıklarını, bundan sonrada desteğin hız kesmeden devam edeceğini açıkladı. 

Görüşme sonrası Zafer Partisi resmi X sosyal medya hesabından paylaşım yapıdı. Genel Başkan Özdağ ise bu paylaşımı retweetledi. 

Staj2

Staj3

Editör: Haber Merkezi